До уваги користувачів!!

Зміни в Переліку документів юридичних осіб, які необхідні для реєстрації та формування сертифіката відкритого ключа

(розділ «Документи»)


Відповідно до п.6 статті 22 Закону України «Про електронні довірчі послуги» перед формуванням ключів ЦСК зобов’язаний перевірити обсяг повноважень підписувача як представника юридичної особи:

6. Кваліфікований надавач електронних довірчих послуг під час формування та видачі кваліфікованого сертифіката відкритого ключа здійснює ідентифікацію особи уповноваженого представника юридичної особи відповідно до вимог цього Закону, а також перевіряє обсяг його повноважень за документом або за даними з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, що визначають повноваження представника.
Якщо від імені юридичної особи діє колегіальний орган, кваліфікованому надавачу електронних довірчих послуг подається документ, у якому визначено повноваження відповідного органу та розподіл обов’язків між його членами.

На виконання цих вимог підписувач, який є представником, але не є керівником підприємства/організації (за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань) повинен надати документ (довіреність), яким визначені його повноваження щодо використання кваліфікованого електронного підпису. Без наявності такого документу сертифікати на представника формуватись не будуть.