Порядок повторного формування сертифікату відкритого ключа ЕЦП у разі закінчення терміну його дії

1. Для отримання рахунку відповідно до діючого договору «Про надання інформаційних послуг ЕЦП» Клієнт відправляє лист на факс філії «ГІОЦ» ПАТ «Укрзалізниця» ((044) 465-09-79) або скан копію листа (бажано роздрукованого на фірмовому бланку) на адресу електронної пошти in.gioc@uz.gov.ua В темі відправки вказати: «Про надання інформаційних послуг ЕЦП від "повна назва підприємства"». Дублювати лист на факс і на електронну пошту НЕ ПОТРІБНО! Не відсканований, а просто заповнений та надісланий на електронну пошту зразок листа (без підпису керівника та печатки) – зареєстровано не буде. Прохання, при можливості, надати перевагу електронній пошті з підтвердженням отримання листа. Телефонувати для з'ясування про надходження листа у такому разі не потрібно.

Зразок листа знаходиться у файлі "Форма листа на формування нового сертифіката у разі закінчення терміну дії" у розділі «Документи».

Оригінал листа необхідно надіслати (поштою, кур’єром або іншим способом) на адресу: 01030, м. Київ, вул. І.Франка, буд. 21.

2. Лист клієнта, отриманий факсом або електронною поштою, реєструється та передається в договірний відділ філії «ГІОЦ» ПАТ «Укрзалізниця» ((044) 465-09-42) для формування рахунку за надання інформаційних послуг ЕЦП і відправки його на факс клієнта. Оригінал рахунку, два примірники акта виконаних робіт та податкова накладна надсилаються клієнту тільки Укрпоштою листом з повідомленням (тому не забудьте перевірити в Вашому поштовому відділенні порядок доставки пошти до Вас).

3. Після оплати послуг клієнт особисто, або його представник з платіжною квитанцією про сплату (завіреною печаткою банку або підприємства), та пакетом документів (розділ «Документи»/«Форми документів юридичних осіб, які необхідні для реєстрації та формування посиленого сертифіката відкритого ключа»), необхідних для формування посиленого сертифіката відкритого ключа прибуває до одного з найближчих пунктів реєстрації: «Контакти».

Для отримання особистого ключа ЕЦП і формування посиленого сертифіката відкритого ключа клієнт повинен мати:

 • заяву на формування посиленого сертифіката відкритого ключа встановленого зразка (заява заповнюється та підписується особисто кожним підписувачем - власником ключа ЕЦП);
 • довіреність уповноваженої особи на право здійснення формування ключів та посиленого сертифіката підписувача (заповнюється у тому разі, коли особа - власник ключа ЕЦП не може особисто прибути до пункту реєстрації). Довірена особа повинна мати при собі власний паспорт;
 • паспорт та копію паспорта підписувача (якщо сталися якісь зміни);
 • документ, що засвідчує особу (наприклад посвідчення, права водія і т.і.), для отримання в обмін електронної картки для проходу до Головного пункту реєстрації;
 • носій для запису особистого ключа (дискета, оптичний диск (рекомендуємо у зв’язку з випадками вірусних атак), з’ємний диск (Flash пам’ять), електронні ключі тощо);
 • носій для запису посиленого сертифіката відкритого ключа ЕЦП, програмного забезпечення з інструкціями (за бажанням клієнта).
 • Увага!!!

  Повідомлення для тих власників особистих ключів, які для отримання особистого ключа ЕЦП вдруге, втретє, і т.і. вирішили звернутись до іншого Пункту реєстрації.

  Через те, що документи (заява, підписний лист до Регламенту, довіреність (якщо потрібно), копія паспорта, копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру) зберігаються на тому Пункті, де Ви реєструвались і отримували ключі вперше, при зверненні до іншого Пункту клієнту необхідно мати всі вказані документи.